گوگل بارد

گوگل بارد چیست؟ بارد رقیب چت جی‌ پی تی

گوگل بارد Google Bard، رقیب جدید چت جی پی تی و جواب گوگل به Open AI است. گوگل بارد یک بات مکالمه است که به تازگی و بعد از همه‌گیر شدن چت جی‌پی‌تی توسط گوگل طراحی و به بازار عرضه شده است. هوش مصنوعی عمیق‌ترین فناوری است که گوگل امروز روی آن کار می‌کند.

مطالعه بیشتر »
openai

ChatGPT OpenAI انقلابی در تجربه چت مبتنی بر هوش مصنوعی

ChatGPT یک مدل یادگیری عمیق است که از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی برای تولید پاسخ‌های متنی انسان مانند، بر اساس ورودی‌هایی که دریافت می‌کند، استفاده می‌کند. این مدل بر روی مجموعه وسیعی از داده‌های متنی آموزش داده شده است و آن را قادر می‌سازد تا طیف وسیعی از موضوعات را با دقت بالا درک کند و به آن‌ها پاسخ دهد. این موضوع ChatGPT را به یک انتخاب محبوب برای مشاغل و سازمان‌هایی تبدیل کرده است که به دنبال خودکارسازی خدمات مشتری و وظایف پشتیبانی هستند، همچنین برای افرادی که به دنبال راهی راحت‌تر و کارآمدتر برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود هستند نیز این ابزار بسیار مناسب است.

مطالعه بیشتر »
چت جی پی تی

چت جی‌پی‌تی چیست؟ ChatGPT چه کاربردی دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید چت جی‌پی‌تی Chatgpt چیست که این روزها اینقدر در مورد آن صحبت می‌شود. در ابتدا بگوییم که چت جی‌پی‌تی از هوش مصنوعی برای پاسخ دادن به سوالات کاربر کمک می‌گیرد. چیزی که شاید سال‌هاست انسان به دنبال آن است. این که شما سوالات خود را مطرح کنید و سیستم هوش مصنوعی به شما پاسخ دهد. اگر چه در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیار زیادی در این زمینه شده بود اما شرکت Open AI به عنوان اولین نمونه محصول خود را با نام چت جی‌پی‌تی روانه بازار کرده است

مطالعه بیشتر »
اکوسیستم دیجیتال

اکوسیستم دیجیتال چیست

اکوسیستم دیجیتال اغلب برای اشاره به مشاغلی استفاده می‌شود که از فناوری‌های دیجیتال برای ایجاد شبکه‌های به هم پیوسته استفاده می‌کنند که در آن داده‌ها و اطلاعات را می‌توان به اشتراک گذاشت، مبادله کرد و برای ایجاد ارزش جدید استفاده کرد.

مطالعه بیشتر »
طراحی UI UX

خدمات طراحی UI و UX

در خدمات طراحی UI و UX, دو عبارت UI و UX که با معانی متفاوتی در بسیاری از متون خدمات فناوری اطلاعات کنار هم ظاهر می‌شوند معنی مشخصی دارد. UI که مخفف User Interface است به طراحی رابط کاربری سایت و اپلیکیشن‌ها اشاره دارد. از طرفی UX که مخفف User Experience است به تجربه کاربر در تعامل با وب‌سایت یا اپلیکیشن شما اشاره دارد.

مطالعه بیشتر »
سئو- خدمات آژانس دیجیتال اپروچ

خدمات بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (SEO) آژانس دیجیتال اپروچ

عبارت سئو مخفف کلمات Search Engine Optimization است. در واقع سئو، مجموعه فعالیت‌هایی است که موتورهای جستجوگر وب‌سایت شما را بهتر بشناسند و شما را در لیست خود در بالاترین جای ممکن قرار دهند. ما در آژانس دیجیتال اپروچ به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید با یک استراتژی محتوایی مناسب در صفحات اول نتایج گوگل قرار بگیرید. با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر »
فیجیتال

فیجیتال چیست؟

شاید اولین باری که چنین کلمه‌ای را ببینید به نظرتان یک اشتباه تایپی برسد. اما به واقع چنین واژه‌ای وجود دارد. در سال‌های اخیر که دنیای فیزیکی و دیجیتال مرزهایی را با هم ایجاد کرده‌اند واژه فیجیتال از ترکیب دو واژه فیزیکال و دیجیتال شکل گرفته است. در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره فیجیتال، چیستی و چرایی آن صحبت کنیم.

مطالعه بیشتر »